Leden 2009

Zítra tu nic nepřibyde

31. ledna 2009 v 0:07 | Jessi |  Diary
Zítra tady nic nepřibyde. Mám zakázány počítač. obrázky s těma kytkama tu teda budou asi až v neděli. pište prosím komentáře. děkuji

Dnešní den

30. ledna 2009 v 22:59 | Jessi |  Diary
Ahojte, jak se máte? Já doceela dobře. No samozřejmě že by to mohlo být i lepší ale jde to zatím si nestěžuju. Dneska jsem ráno hlídala Verču (ségru) od devíti do jedenácti tak jsem si zase po dlouhé době hrála s kostkama a se stavebnicí. No kdyby jste ji viděli jak mi pomáhala ustlali jsme postele tam mi natřepávala polštář pak sme to přehodily přehozem tak mi to rovnala. Potom sme šli ii do ložnice tam jsem jí dala její duchnu tak ji taky natřepávala no super. Potom jsme uklízeli v pokoji tak nosila věci do kuchyně a do koupelny a sbírali jsme pastelky potom jsem vytahla koš z pod stolu tak ho zavírala, otvírala, zavírala a otvírala….. škoda že jsem ji nevyfotila to jste ji fakt měli vydět jak pracuje a jak mi pomáhala vysávat a magnety přidělávala na ledničku……(jen pro ty kdo neví kolik jí je tak jí budou v květnu 2 roky). No a teď večer si tu tak sedím u počítače a pak mě napadlo že bych vám mohla vyfotit nějaké fotky. Mám tady v pokoji dvě kytky, jednu žlutou s jedním oranžovým květem a druhou celou oranžovou. Tak za chvíli vám sem dám fotky no nejsou nijak upravené jen rámeček a podpis. A už se docela zlepšuju v psaní na klávesnici už skoro píšu pořád plynule. Vím že si asi říkáte jé no hurá ona už píše plynule no teda ve dvanácti a nepsala plynule na klávesnici…….vím je to divné ale já jsem jako psala třeba větu a zastavila jsem se a teď se třeba i deset vět nepodívám na obrazovku a pořád v kuse píšu. No a jak vám dopadlo vysvědčení? U mě je to hrůza mám čtyři trojky (angličtina, dějepis, matematika, fyzika) a pět dvojek (jazyk český, zeměpis, přírodopis, zábavná matematika, chemie) no a potom zbytek jedničky (hudečka, výtvarka, pracovka, tělocvik, občanka, zdravý životní styl, informatika). Tak to je asi všechno a ten, kdo přečetl celý tento článek, tak ho prosím ať mi napíše co měl na vysvědčení nebo aspoň ahoj. Děkuji

? Designy ke stažení ?

30. ledna 2009 v 19:13 | Jessi |  Diary
Chtěli byste tady designy ke stažení? Nebyly by na přání, protože to bych asi nestíhala a navíc já nedělám nějaké designy, které jsou nádherné jo to zase ne. Jediné co nechápu je to, když si někteří myslí jak pěkné dělajé designy a ještě se něma chlubí to jako vážně nechápu ale samozdřejmě vás neurážím a taky tady nebudu nikoho jmenovat.


Jak se vám líbí design?

30. ledna 2009 v 16:36 | Jessi |  Diary
Ahojte, tak co jak se vám líbí nový design? Tentokrát je uplně jiný než ty co jsem doteď dělala. Určitě se spoustě z vás nelíbí ale já si myslím, že seaspoň najde jeden člověk kterému se líbí. Jak jsem si všimla tak mi nikdo z vás neodpověděl na článek → zde tak vás prosím ještě jednou. A jinak probíhá poslední kolo SONB → zdemůžete hlasovat. Tak to je zatím vše. Ahojky

SB

30. ledna 2009 v 16:23 | Jessi
Tady je seznam mách SB

Sněží

29. ledna 2009 v 12:41 | Jessi |  Diary
Ahojte lidičky, tak co jak se máte? Um ě to docela jde. Už jjste si stihli přečíst můj minulý dlouhý článek? Prosím přečtěte si aspoň ten začátek ať mi můžete poradit. Taky byste mohli hlasovat v soutěži o nej blog → ZDE. No a k tomu nadpisu tohoto článku tak u nás v Břeclavi začalo asi kolem páté hodiny ranní sněžit. A sněží zatím pořád. Tak a to je zatím asi vše co jsem vám sem chtěla napsat. A ještě teda něco chtěli byste sem abych sem dávala věci na tažení do sims 2? Prosím pište do komentářů.

SONB - 6.kolo

29. ledna 2009 v 11:14 | Jessi |  Soutěže

Soutěžící: 2
Vypadne: 1
Od: 29.1.
Do: 15.1.
Můj hlas: Budu hlasovat sama za sebe.
Informace: Hlasy se shánět můžou.Jak to mám dát na blog?

28. ledna 2009 v 23:18 | Jessi |  Diary
Potřebovala bych poradit jak dát na blog ShoutBoard a ChatBox z Bluebordu. Jestli někdo víte jak tak mi prosím napište sem co nejdříve byla bych vámmoc vděčná kdyby to bylo třeba už zítra i když to ale asi nebude tak brzo... sem hrozná co začínat článek potřebovala bych, chtěla bych to víte no nikdo z vás asi není vzhůru protože se jde zítra ještě do školy, ale já nejdu nejsem ve škole už od pondělí......tak tedy ahojte, jak se máte? Já docela dobřeno mám rýmu a blolelo mě i v krku ale teď mě už nebolí (musím to rychle někam zaklepat) X) divný smajl co??!!! já mu chtěla doplnit ještě pusu ale uvědomila jsem si že mi vlastně zas až tak dobře není. No a co děláte? Já se dopoledně děsně nudím, ale mamka mě stíhá pořád zaměstnávat no pořád zase ne ale o to ostatní se postará moje v květnu dvouroční ségra. Jejda to je dlouhý článek myslíte že ještě napíšu pět řádků????? Já myslím že jo jestli mě nikdo nepošle do postele pak bych to hned musela ukončit. Teda i psaní mi nějak jde no samozdřejmě že nepíšu všemi deseti to ještě můj mmozek a ruce nezvládá ale píšu aspoň pár prsty. Přesnějí píšu šesti prsty.... dvěma palci ukazováčky a pak prostředníčky. Už mě vůbec nenapadá co bych sem ještě měla psááát.......asi vás to už nebaví co?! no jo no proč já se tak vypisuju njn. No ohledně mého pobytu doma takže: Ráno vstávám tak kolem osmi až půl devátou hodinou no někdy ještě stihnu konec ze snídaně s novóu a potom jede nějaká kravina (omlouvám se těm kterým se pořad co jede po snídani s novou líbí) noo a potom sem třeba na počítači bo si hraju ze ségrou no a nebo uklízím. Potom přijde kolem půl jedenácté mamka s jidlem no a pak to jíme asi tak do půl dvanácté. No a potom jako se tak starám o ségru a jsem někdy na PC. No já budu muset končit tak přece jenom jsem napsal a víc jak pěk řádků a dokonce se mi podařili i nějaké slova bez dívání se na klávesnici. Jinak vám přeji dobrou noc a omlouvám se za hrubky v mém pro mě zatím nejdelším vlastnoručně napsaném textu.
Jinak SONB - nwm kdy ukončím no snad se to zítra podaří. Tak se mějte.

Jak zvýšit návštěvnost blogu?

20. ledna 2009 v 18:45 | Jessi
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova která, lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!


Spalování kalorií

20. ledna 2009 v 18:42 | Jessi
Jistě tě zajímá, kolik kalorií spálíš při nějaké činnosti. Hlavně při sportu nebo jiné fyzické námaze, třeba po ranním běhu. Ale jak to zjistit? Je to velmi jednoduché: Změř si, kolik tepů máš za 10 sekund (přilož si prst na některou z tepen a počítej, při tom pozorně sleduj hodinky). Od počtu tepů odečti 12 a vynásob 2 (muži 3). Číslo, které ti vyjde je počet kiloJoulů, které spálíš za jednu minutu.
Např.:Máš 20 tepů za 10 sekund.
20-12=8;
8x2=16
Spálíš tedy 16 KJ za jednu minutu. V případě, že sji tímto tempem sportovala 20 minut spálíš 16x20, tedy 320 KJ.

Jména...

20. ledna 2009 v 10:00 | Jessi
Jaké je tvé italské jméno?Moje je Perla Costa

Jaké je tvé ruské jméno?Moje je Yelizaveta Jelena Popov

Jaké je tvé japonské jméno?Moje je Yutsuko Konoe

Jaké je tvé mafijské jméno?Moje je Bianca "Walnuts" Anastasio

Napište jaké vyšlo vám.

Miley Cyrus - Girls Just Wanna Have Fun Live

20. ledna 2009 v 7:00 | Jessi
Jméno: Video
Pro blog: jessi95.blog.cz
Zdroj: youtube.com
Kopírovat: Klidně


Miley Cyrus - Start All Over

19. ledna 2009 v 19:02 | Jessi
Jméno: Video
Pro blog: jessi95.blog.cz
Zdroj: youtube.com
Kopírovat: Klidně


Miley Cyrus - 7 Things

19. ledna 2009 v 18:25 | Jessi
Jméno: Video
Pro blog: jessi95.blog.cz
Zdroj: youtube.com
Kopírovat: Klidně


Pixelky - berušky

18. ledna 2009 v 16:55 | Peťa


Nový design s Evou Longoriou

18. ledna 2009 v 16:26 | Jessi |  Diary
Jak se vám líbí design? Prosím napište komentář. Děkuji.

Jessi

Pixelky - hrošík

17. ledna 2009 v 16:38 | Peťa

Pixelky - motýlci

17. ledna 2009 v 11:33 | Peťa

Pixelky - Disney

17. ledna 2009 v 9:54 | Jessi