Srpen 2009

SONHP - 4.kolo

31. srpna 2009 v 17:42 | Jessi |  Soutěže
Celý název → Soutěž o nej hvězdný pár
Začátek → 31. srpna 2009
Konec → 13. září 2009
Hlasy → Napište si o ně
Vypadne → Hvězdný pár s nejmenším počtem hlasů

Dej si celý článek

Kristen Stewart a Robert Pattinson - jsou spolu

31. srpna 2009 v 16:54 | Jessi |  ČLÁNKY
Účast Robert Pattinson a jeho co-star a přítelkyně Kristen Stewart, na konceru Kings of Leon minulý týden ve Vancouveru, konečně otevřela spekulace o jejich vztahu.
"Kristen je opravdu jediná osoba, se kterou mohu mluvit otevřeně o všem", říká Rob (23) exluzivně The Lowdown. "Ať už se děje mezi námi cokoliv, nic už se nemění na faktu, že jsme spolu prožili něco úžasného a budeme tak činit i nadále."
Robert byl spojován s celým řetězcem žen jako např. Camillou Belle, Emilii de Ravin, Nikki Reed či brazilskou modelkou Anne Schoenberger - přesto Kristen (19) je ženou jeho života, a to i přesto, že se jejich plány často kříží a žijí odděleni na tisíce kilometrů.
"O polovině žen, se kterýma bych měl něco mít sem ani neslyšel, natožpak abych se s nimi setkal - třeba o té brazilské modelce. A pak ty zvěsti s Megan Fox....nevím kde to vzali. Pořád mi chodily smesky ve kterých bylo: "Ty chodíš s Megan Fox...?" Přitom sem ji nikdy neviděl.....Vlastně jednou jo, ale bylo to asi na 2 sekundy."
Rob řekl, že další věc, proč chodí se svu co-star je ta, že se bojí že ostatní ženy mají na něm rádi jen slávu. "Když mě dívka vidí jen jako Edwarda a nikoho jiného, pak s ní nechci mít nic společného.....

HLÁSKY!!!

31. srpna 2009 v 15:49 | Jessi |  Diary
Ahojte, potřebujeme NUTNĚ hlásky, jinak vypadneme. Minimálně 3 hlasy.
Tak nám je prosím dejte zde pro Ashley Tisdale. Moc děkujeme.

Kristen Stewart a Robert Pattinson - budou spolu bydlet??

31. srpna 2009 v 15:39 | Jessi |  ČLÁNKY
Podle nejnovějších informací si Kristen a Rob chtějí koupit společný dům v Hollywoodě! Vše to byl údajně nápad Kristen, která o tom řekla Robovi a Robert souhlasil. Prý spolu bydlí i v jednom pokoji v hotelu, když natáčejí Eclipse.

Když nad tím tak přemýšlím, zdý se mi že to zapadá i do filmu.
Stmívání → Bella a Edward se poznávají a něco mezi něma je. To samé i mezi Kristen a Robertem.
Nový měsíc → Edward Bellu opustí, stejně jako to bylo ve skutečnosti, když oba dva jeli natáčet jiné filmy.
Zatmění → Je to mezi něma opravdu vážné a Edward už ví, že Bellu neopustí, protože ji strašně miluje. Kristen s Robertem jsou taky spolu, vyměňují si zamilované pohledy a údajně spolu dokonce bydlí i v pokoji a přemýšlí nad vlastním domem.

Nezdá se vám, že to sedí? Ne ve všech detailech, ale tak přibližně. Mě se zdá, že to sedí hodně.
Když to ale tak sedí, jak to dopadne, až budou natáčet Rozbřesk? Snad Kristen nebude těhotná... tak mladá. Že by už Kristen potkala svoji životní lásku, stejně jako Bella?


28.8. 2009

28. srpna 2009 v 19:27 | Jessi |  Diary
Ahojte, jak jste si mohli všimnout. přidala jsem do menu dvě ikonky. První je odpočítávání New Moon a druhá je z kolika zemí a kolik vás sem přišlo. Je to teď nové, takže těch 10 276 lidí co tu už byli nejsou zaznamenaní.
No a teď se jdu ívat na Novu cinemu, protože tam jede Kalifornské léto.
Tak zatím pp

Co máme společného s Ashley Tisdale

28. srpna 2009 v 14:48 | Jessi |  Diary
Jessi:


Peťa:


New Moon - premiéra přesunuta ??

27. srpna 2009 v 22:56 | Jessi |  ČLÁNKY
Na oficiální stránce New Moon jsem objevila, že premiéra nebude 26. listopadu, jak jsme předpokládali, ale bude až 10. prosince. Tady máte obrázek. Česká repubblika je uprostřed.
Obrázek kopírujte POUZE s naší ikonkou


Návrhy svatebních šatů pro Bellu

25. srpna 2009 v 22:41 | Jessi |  Rozbřesk
Které se vám líbí?
Mě se na Bellu hodí hned ty první šaty a potom ty čtvrté šaty. Ostatní se mi zdají, že se na ni nehodí. Nějaké jsou moc moderní a nějaké extravagantní.

What if Bella died??

25. srpna 2009 v 22:05 | Jessi |  Rozbřesk
Hezké videjko :)

Promo poster

25. srpna 2009 v 21:55 | Jessi |  Zatmění
Co na něho říkáte? Opět krásný posters.

It's Alright, It's OK Live on America's Got Talent

24. srpna 2009 v 14:50 | Jessi |  Ashley Tisdale - Ostatní články
Mám tu pro vás videjko z America's Got Talent. Ashley tam zpívala písničku It's alright, it's ok a jako vždy to bylo skvělé. Jde vidět že ze sebe Ash vydala všechno a ne nadarmo, vystoupení bylo super. Taky bych si přála vidět ji na vlastní oči někde vystupovat. To by bylo úžasné :)
Napište, jak se vám videjko líbí.


Povídání Stephenie Meyer

24. srpna 2009 v 1:09 | Jessi |  Půlnoční slunce (Stmívání podle Ewarda)
Tak toto je prostě nádherné. Nevím jak to vyjádřit.

Meyerová vypráví...

"Půlnoční Slunce je cvičení ve vývoji charakteru a je velmi spontánní (jako mnoho mých projektů).

Zatímco jsem odkládala nějakou skutečnou ediční práci (jsem vždycky nejtvořivější když něco odkládám), začala jsem se zajímat o to, jak by vypadala
první kapitola Stmívání, kdyby byla napsána z Edwarovy perspektivy. Z jeho strany je toho v první kapitole příběhu daleko víc než z Belliny. No vlastně, Bella jenom ví, že strašně krásný kluk se na ni divně dívá. Zatím Edward prožívá jeden z nejzávažnějších dní jeho velmi dlouhého života! Nejdřív zažívá šok a frustraci z toho že neslyší Belliny myšlenky, potom divokou ohromující reakci na její vůni, následovanou neskutečným vydáním sebekontroly která je potřeba k tomu aby ji nezabil… Jeho pohled na Bellin první den na střední ve Forks je stokrát více vzrušující než její.

I když sem neměla moc času ten nápad propracovat, myšlenka dát Edwardovi šanci promluvit se na mě přilepila. Nemohla sem se toho zbavit. Přistihla jsem sama sebe jak promýšlím jeho věty v půli noci a znamenám si fráze, které použije, zatímco jsem čekala ve frontě na poště. Hned jak jsem dokončila skutečnou práci, sedla jsem k tomu a nechala Edwarda mluvit.

Psaní kapitoly jedna, "První Pohled," z Edwardova úhlu pohledu byla vzrušující zkušenost; vlastně mi málem utekl tep když jsem psala. Když jsem skončila, byla jsem opravdu potěšená svým výtvorem. Na světě byla další strana příběhu, kterou nikdo neznal. To byla pravda o tom, co si Edward zažil. Cítila jsem se jako bych znala svého Edwarda ještě líp, a byla jsem si jistá že jeho dialog bude lepší k hlubokému pohledu v dalších románech. Konec. Cvičení splněno.


23.8. 2009

23. srpna 2009 v 23:22 | Jessi |  Diary
Zdravím,
dneska jsem se opět šíleně nudila.
Co vy?
Užíváte si poslední dny prázdnin?
Já teda ani moc ne.
Včera jsem si skládala všechny trička ve skříni. Jojo, já která si tam uklízím a skládám pouze když je to nutné, jsem si to včera večer začala skládat a dneska jsem si ještě poskládala další hromadu triček.
Aspoň je to ale lepší než uklízet celý barák. To jsem dělala asi tak 4 dny po sobě. Celé odpoledne jsem lítala po baráku a uklízela.
Už mi z té nudy začalo opravdu hrabat.
No a teď jsem se dodívala na Charlieho andílky a bylo to docela dobré, ale víc se mi líbí Charlieho andílci na plný pecky.
Už bych ale měla jít spat.
Jsem unavená, ale nechce se mi jít spát.
Je to normální?
Doufám že jo XD
Mno nic, jdu se ještě kouknout na naše SB, které jsme už dlooouho neobíhaly.
A ještě mám pro vás prosbu.
Jestli jste naše SB a nemáte ikonku v menu, napište mi to do nejnovějšího článku. A moc se omlouvám těm, kteří tu ikču nemají. Tak a budu rušit taky některá SB, které nám měli napsat, ale měsíc nenapsali.Byla jsem na vás moc hodná, ale už nebudu. Pp

Polibek, rady...

23. srpna 2009 v 21:10 | Jessi |  Různé články
Cast prvni: POLIBEK
1. Polibek na ruku ...... Ctim te.
2. Polibek na tvar ...... Chtel bych, abychom zustali pratele.
3. Polibek na siji ...... Chce te.
4. Polibek na rty ...... Miluji te.
5. Polibek na ucho ...... Jen si s tebou pohravam.
6. Pohledy do oci ...... Polib me.
7. Hraje si s tvymi vlasy ..... Bez tebe nemuzu zit.
8. Ma ruce kolem tveho pasu .... Vychutnam si te.


Emo styl

12. srpna 2009 v 12:25 | Jessi |  Různé články
Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání. První vychází z "indie emo styl" scény devadesátých let, a má vazby na indie rock a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel.
Druhý populární emo styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy obarvenými na tmavo (typicky černou, červenou, nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy). Muži nosí ženské kalhoty, obvyklý je piercing do rtů či obočí a tmavý makeup (u žen i u mužů; nejvýraznější je černá tužka na obočí, ale vyskytují se i červené oční stíny). Častým doplňkem jsou brýle s tlystými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují.
Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky nebo skate boty.
Přestože "emo styl" označuje jak oblékání a postoje fanoušků emo scény, tak i původní hudební styl, jsou od sebe tyto dva významy značně vzdáleny. Emo jako hudební styl dlouho předchází slangovému označení "emo". Současně je mnoho dnes aktivních hudebních skupin označováno jako "emo" jen proto, že se jejich styl oblékání a postoje s významem slangového výrazu.