Listopad 2009

Nový měsíc shlédnut ♥

27. listopadu 2009 v 23:10 | °°Jessi°° |  Diary
Ahojte, jakpak se máte? Já faajne.
Konečně jsem byla na Novém měsíci a bylo to nádhernéé ♥
Skvělé, hned bych na něho šla znovu. Doporučuju vám, se na to podívat.
Podle mě je to i lepší než Stmívání.. sice jen o trochu, ale i tak lepší. Jsou tam sice nějaké chybky, které jsou v knížce jinak, ale to se dí samozřejmě přežit. Taky se mi ve filmu více zalíbil Jacob než v knize. Myslím, že Chrisovi se to opravdu povedlo. Nějaké scény, třeba odjezd z Volterry je divně natočen, stejně jako pár dalších, ale zase je to originální a není to jako Stmívání.
Někteří dokonce tvrdí, že Chris dal Belle jen jeden úkol.. a to křičet ze spaní. Proč by ale neměla křičet, když má několik měsíců noční můry a chybí ji Edward?! Také se mi líbí styl chování a vzhled Cullenových v Novém měsíci. Zdají se mi takoví realistější a taky jak je vše natočené v takové teplé zlatavě medové barvě je dokonalé. Prostě, celý tento film, včetně několika chyb je dokonalý a nechápu lidi, kteří na něj už teď píšou kritiku..

Nový design + další blbůstka ~ SB týdne

23. listopadu 2009 v 12:50 | °°Jessi°° |  Diary
Ahojte,
jakpak se máte? No jo, opět se ptám na to samé..můžu se sice zeptat co děláte, jaký jste měli den, ale na to jsou většinou stejné odpovědi.. no, asi zůstanu u mého oblíbeného jakpak se máte..
Já se máám tak napůl. Ani ne moc dobře a ani ne moc špatně.
Na blogu bude další taková blbůstka. SB týdne. Od pondělí do pátku nebo soboty se budu dívat na blogy mých SB. Poté vyberu blog, který je podle mě se svými články nejzajímavější a dám si na něho do menu odkaz. Vetšinou to budu dělat v neděli, někdy ale přidám do menu blog už v sobotu. Dle toho, jak budu mít čas. Doufám, že se vám bude moje blbůstka líbit :) Také se budu snažit, aby se všechny SB prostřídali, aby to nebylo jen pro 2, 3 SB.. no uvvidíme.
A další věc, jak jste sis mohli všimnout, mám tu nový design. Doufám, že se líbí. Mě moc.
No a poslední novinka.. tento pátek jdu na New moon XD už se nemůžu dočkat. Tak, to je vše, ještě dnes určím SB tohoto týdne. Mějte se hezky :)

Nový měsíc

20. listopadu 2009 v 23:40 | °°Jessi°° |  Diary
Tak už jsme se dočkali. Dnes, 20. listopadu vychází oficiálně New moon XD

Šťastný den?!..tak napůl..

20. listopadu 2009 v 17:21 | °°Jessi°° |  Diary
Ahojte!!
Jaký jste měli dneska den?
Já docela super..no ikdyž..nechci to zakřiknout.
Dneska jsme se dozvěděli, že učitelka na občanku chybí, takže jsme měli učitelku na češtinu a dělali jsme si nějaké testy a co je nej, je že jsme dnes nemuseli mít seminárku XD
Jak sem přišla ze školy, tak mi taťka oznámil, že mi vytiskne knížku (já bych si ji koupila, jenže mi to nezaplatí a nebudu za to vyhazovat skoro 500,-, takže mi taťka řekl, že mi to možná vytiskne), takže ji budu mít už možná dneska. Kdyby vás to někoho zajímalo, tak to bude Hostitel. Sice jsem to četla, ale v pc a přece jenom když je to v ruce, čte se to líp XD
No a jediná blbá věc co se mi dnes stala je ta, že jsem zjistila, že vstupenky na Nový měsíc nejdou zarezervovat, takže mi zbývá doufat, že tam budou volné dvě místa vedle sebe.
No a včera jsme trénovali opět ve škole polonézu..to zase bylo XDD
A zrovna poslouchám tu supr písničku od Bendiga, co mám v minulém článku.. ♥

Skvělá písnička od Jana Bendiga

19. listopadu 2009 v 19:16 | °°Jessi°° |  Diary


Krásná písnička od Paulíny Ištváncové

18. listopadu 2009 v 19:38 | °°Jessi°° |  Diary


Hostitel

18. listopadu 2009 v 17:33 | °°Jessi°° |  Diary
Ahojky,
jakpak se máte?
Já docela dobře. Před několika dny jsem začala číst Hostitele a jsem na 549 stránce. Je to skvělé. Začátek je sice takový nudný, ale už asi kolem 10 mě to začalo bavit a už sem se od toho nemohla odtrhnout. Ale je škoda, že mi to naši nechtějí koupit, takže si to čtu v počítači. Ikdyž to není ono, i tak je to super počteníčko. Četli jste to taky? Co na to říkáte?
A jak jste na tom s Novým Měsíce? Máte už lístky? Já ještě ne. Zjistila jsem, že je to od patnácti, takže doufám, že se tam nějak dostanu, když je mi čtrnáct.. Dívala sem se na interentu na program Palace cinemas Olympia a mají tam jen na na středu a to navíc dávají 5 minut po půlnoci. Takže počkám, jestli v pátek to bude lepší..

Blbá nálada..

14. listopadu 2009 v 18:31 | °°Jessi°° |  Diary
Dnes mám jakousi blbou náladu :/
Dopoledne jsme jeli na oslavu. To bylo docela dobré, ale pak sem se opět trochu pohádala s našima, no a pak mi ani nevyšly plány na večer. A ke všemu mě ještě bolí hlava :(( To mám teda ale den..
No, takže ať se potom nikdo nedíví, že mám blbou náladu..
A ani v televizi dnes nic nejde, takže nevím, co budu dělat. Najradši bych si zašla někam ven, ale není ani s kým..

Nový design

14. listopadu 2009 v 14:50 | °°Jessi°° |  Diary
Ahojte,
jak jste si mohli všimnout, je tu opět nový design. Je takový jednoduchý, ale mě se docela líbí. Co vám?

12.11. 2009

12. listopadu 2009 v 21:44 | °°Jessi°°
Ahojte,
opět sem tu dlouho nebyla.. Nějak nemám v poslední době čas přidávat na blog články. Možná sem o víkendu něco přidám, třeba fotečky mého nového štěňátka.Ahojte, po skoro měsíční pauze se vám opět hlásím

6. listopadu 2009 v 17:40 | °°Jessi°° |  Diary
Ahojte,
jakpak se máte? Co škola?
Já sem ve škole včera ani dneska nebyla, ptž sem měla horečku (kolem 38) a bylo mi trochu blbě, ale už je to dobré.
Opět se omlouvám za svoji skoro měsíční nepřítomnost. Sice jsem se na blog chodila dívat každý den, přidat se mi na něj ale nechtělo nic. XD
Za dobu, kdy sem tu nebyla sem stihla ,,oslavit" i svátek, který sem měla 4.11.